I dashuri i saj do të ‘çmendet’ nga xhelozia, Genta publikon foton më ‘hot’ ndonjëherë

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë tërheqëse.

A thua do të bëhet xheloz i dashuri i saj?!

SHPËRNDAJE