I dashuri më la me dy shokët e tij në dhomë dhe…+18

Ishte nje nat me shi…isha disi e merzitur sepse ate nat po mbusheshin 3 vite pa e takuar te dashurin ne ate koh i mendoja castet kur ishim bashk ne te dy,disi ndjeja mall per te por… e dija qe nuk do te takoheshim sepse me kishin then se ai do te shkonte te jetonte jasht vendit. isha e merzitur jasht mase…

Kur ne mesnat me beri nje zile nje numer i panjohur kur e kapa telefonin ishte nje ze burri por me erdhi i njohur kishte qen ish i dashuri im, me ftoi qe te dilnim ate mbremje sepse kishte dicka per te me then, un perfitova nga rasti sepse isha vetem ne shtepi ate nat…kur nuk vonoi shum ai u shfaq para shtepis sime por dicka nuk ndjehesha mir nga emocionet kisha shum frik sepse pas 3 vitesh po takoheshim, kur dola jasht ai nuk me kishte ardhur i vetem por me dashnoren e tij, nuk doja qe te me merrnin vesh qe isha xheloze dhe i ftova me buz ne gaz qe te futeshin mbrenda,

Hym aty dhe u ulem, dhe un si per kurreshtje dhe rrespekt e pyeta se kush ishte ajo ai me shiqoi dhe vetem buzeqeshi e asgje nuk me tha por nuk vonoi pak dhe erdhen dhe dy shokt e tij….un nuk po kuptoja asgje se cfar behej aty… por nuk me interesonte gje sepse e kisha aty ish te dashurin, ata sapo hyn brenda dhe menjeher dolen ne dhomen tjeter me ate vajzen e cila kishte qen vetem nje prostitut e jo e dashura e tij sic mendoja un…isha e lumtur jashtzakonisht shum se pas tri viteve ishim perseri perball njeri-tjetri dhe ai mu afrua ngadal dhe me pyeste se si isha, dhe mi preku floket un nuk kisha fjal per ti then vetem po cmallesha me shiqimin e tij kurse ai me kapu me nje shpejtesi te vrullshme dhe me kafshonte ne te gjitha pjeset e trupit prej kokes deri te kembet un mezi prisja qe te zhvisheshim sepse isha ber sikur e cmendur…

Dhe te dy digjeshim te ter ai me futi koken ne mes te kembeve dhe me kafshonte un nuk doja tia dija fare per askend sepse isha e lumtur qe isha perseri bashk me te kur nje organ i madh hyri ne vaginen time ishte hera e par qe po e provoja kete gje por nuk isha e penduar aspak sepse po e beja me njeriun qe e doja me shum se cdo gje ne bot…papritmas hyren ne dhomen ton dy shokt e tij dhe prostituta un isha po thuajse e alivanosur nuk kuptoja shum sepse isha ber si e cmendur dhe ai doli jasht me prostituten kurse mua me la ne dhom me dy shokt e tij ata ishin tap por edhe un isha ber sikur te pija ndonje gje ata me preknin mua por edhe un ndjeja dicka erotike te ata te dy, dhe njeri ma futi penisin nga prapa dhe njeri nga para un as qe i ndjeja dhembjet por vetem kenaqesha me ta, me kapi ne krah njeri prej tyre dhe me cuan ne banjo kur aty pash ish te dashurin tim me prostituten ai sikur u be xheloz dhe iki me vrap qe aty por un nuk e ndjeja mungesen e tij sepse po kenaqesha me te dy…dhe e nga aty un mora ate rrug sepse me la pershtypje ajo nat qe nuk kisha deshir te mbaronte kurr…ai duke ikur per ne shtepi kishte pasur aksident trafiku dhe kishte nderruar jet…kurse un vazhdoj te jem po ajo prostitut qe u bera ate nat….tuuung

SHPËRNDAJE