I dolën sms ku kërkonte 1000€ për një natë, ja çka thotë modelja jonë

Ajo njihet për fotot e saj të zjarrta dhe linjat seksi që çmendin këdo. Modelja bombastike ka mbledhur mbi 100 mijë ndjekës në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku e komentojnë dhe e pëlqejnë pafund.

Flitet për Redona Koçin, zeshkanen e njohur ndryshe si ‘avokatja më seksi shqiptare’, pasi studimet e saj i ka kryer për drejtësi.

Rreth dy vite më parë ajo u përfshi në një thashethem rozë, pasi mediat sociale publikuan mesazhet ku ajo kërkonte “1000 euro për një natë”.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Por sipas Redonës, gjithçka ka qenë gënjeshtër.

Ndër të tjera, modelja tregoi se shuma më e madhe që i ishte ofruar për të bërë një reklamë ishte 10 mijë euro.

“Për arsye të tjera, ndryshe nga ato ekonomike, nuk pranova të isha pjesë e saj.”- bëri me dije Redona.

SHPËRNDAJE