I ftuari e puth prezantuesen live në emision /VIDEO

Një ngjarje mjaft interesante ka ndodhur në mediat italiane.

Gene Gnocchi është bërë protagonist i një ngjarjeje të papritur, të ndodhur në transmetim të drejtpërdrejtë, kur ishte i ftuar gjatë një edicioni informativ në “TGR Puglia”.

Ai e pyeti prezantuesen: “A mund t’iu them diçka? Ju kam dëgjuar shpesh kur jepni lajmet, por të them të drejtën sa herë ju shoh e ju dëgjoj më humbet truri. Ndaj, meqë jam kaq pranë, më duhet të ngrihen e të të puth sepse je e mrekullueshme”. /Lajmi.net/(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE