I keni parë të gjitha por jo edhe këto foto nudo të modeles nga Mitrovica (Foto)

Është modelja më e guximshme shqiptare.

Kjo se, Besa Istrefi, bukuroshja nga Mitrovica ka thyer tabutë e fotomodelizimit në trojet shqiptare, duke guxuar të pozojë nudo

Së fundmi ajo ka realizuar një set të ri.

E veshur me një bluzë të shqyer, të bardhë dhe duke nxjerrë në pah gjoksin, Besa dukej tejet e zjarrtë.

Edhe pozicioni si pozoi është mjaft eksitues gjithashtu! Përpara kësaj bukurie, fjalët vërtetë janë të tepërta!

SHPËRNDAJE