I patë të gjitha por jo edhe gruan e Sinan Vllasalihut, një bionde tejet tërheqëse

Sinan Vllasalihu është njëri ndër këngëtarët të cilët i kanë rezistuar më së shumti skenës muzikore. Këngët e tij, e sidomos baladat janë ato që kanë bërë për vete shumë adhurues.
Ani pse ka kohë të gjatë që është në skenën muzikore, ai asnjëherë nuk e ka lënë jetën private anash.

(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Ai është martuar dhe jeton një jetë tejet të lumtur. Por a keni ditur që ai ka një grua aq simpatike? Ja sa bukur duket çifti në fjalë./ORAvip/