Ia grabisin 600 euro nën kërcënimin e armës

Një grabitje e armatosur ka ndodhur mbrëmë në Ferizaj.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se përderisa ishte duke punuar në një pompë derivatesh tre të dyshuar të panjohur nën kërcënimin e armëve të ftohta-thikë ia kanë grabitur 600 euro dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raportin e policisë.

Nuk raportohet për të lënduar.

SHPËRNDAJE