Iggy Azalea çmend fansat në Instagram, poston foto komplet lakuriq

Iggy Azalea on Her Empowered New Single 'Switch:' 'It's About a Woman Being in Control'

Ajo nuk ngurron që të ekspozojë trupin e saj dhe Iggy Azalea  ka çmendur fansat në Instagram.

Reperja australiane ka pozuar nudo për Fashion Nova dhe ka publikuar foto në rrjetet sociale.

28-vjeçarja ekspozoi format e saj mahnitëse dhe u sigurua të mbulojë pjesët intime.

Iggy duket shumë seksi dhe tërheqëse.

 

SHPËRNDAJE