Iggy Azalea, twerk i çmendur në një jaht (Video)+FOTO

Dhe Iggy Azalea u kthye sërish në vëmendjen e paparacëve me skena “hot” mbi një jaht luksoz, teksa “shkundte” të pasmet e saj bombastike buzë bregut.

Ajo u përkul dhe i vendosi duart në gjunjë për t’i dhënë ekuilibrin shfaqjes ritmike.Bukuroshja 28-vjeçare australiane me tundjen që i bëri të pasmeve e vërtetoi më së miri se ç’do të thotë të kesh lindur në trojet e kangurëve.

SHPËRNDAJE