Ilda Bejleri me një pozë atraktive nga Roma e Italisë

Moderatorja e njohur shqiptare, Ilda Bejleri aktualisht ndodhet në Romë të Italisë…

Nga atje me ndjekësit e saj po ndan imazhe të ndryshme e së fundmi e ka publikuar një ku shfaqet atraktive e veshur me një fustan të zi i cili i thekson linjat trupore.

Ilda njihet për pozat e tilla dhe është një ndër moderatoret shqiptare të sportit e cila merr më së shumti vëmendje në rrjete sociale e publik.