Iniesta e jep një lajm të keq për tifozët e Barcelonës pas eleminimit nga Champions

Andres Iniesta ka thënë se ndeshja ndaj Romës në Ligën e Kampionëve, mund të jetë ndeshja e tij e fundit në këtë kompeticion me Barcelonën.

Pas ndeshjes, mesfushori spanjoll është deklaruar për mediat spanjolle, për të cilat ka shprehur zhgënjimin e tij pas eleminimit.

“Është zhgënjim i madh me sezonin që ne po bënim”, ka thënë Iniesta, teksa ka dhënë një lajm të keq për tifozët katalanas.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

“Kjo mund të jetë ndeshja ime e fundit për Barcelonën në Ligën e Kampionëve”, ka thënë ai.

SHPËRNDAJE