Iniesta i jep lamtumirën e fundit Barcelonës, nuk do ta besoni çfarë përshëndetje i bëri ish lojtari i Milanit

Andrea Pirlo i ka dërguar një përshëndetje Andres Iniestas.

Andrea Pirlo ka përshëndetur Andres Iniestan pas vendimit të tij për largim nga Barcelona.

Mesfushori konfirmoi ndarjen me gjigantin katalan pas përfundimit të këtij sezoni.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Yje të mëdhenj të futbollit kanë dërguar mesazhet e tyre për Iniestan, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, Pirlo e bëri me stil duke postuar një fotografi të një dueli të tij me Iniestan nga një ndeshje mes Italisë dhe Spanjës.

SHPËRNDAJE