Irina Shayk e ‘zjarrtë’ në të kuqe, rrugëve të New York-ut ‘përvëluese’

Ajo është një nga modelet më të famshme në botë.

Irina Shayk mahniti edhe një herë me paraqitjen e saj në ngjarjen e Sephora në New York City të enjten në mbrëmje, shkruan Daily Mail.

Bukuroshja 33-vjeçare zbuloi figurën e saj mbresëlënëse në një fustan të mëndafshtë me çarje në të dyja anët.

Modelja ruse tregoj elegancën e saj, sharmin dhe fizikun perfekt dhe këmbët e gjata.

Dukjen e saj e kompletoj me pallto të zezë dhe aksesor diamanti.

Irina u pa e shoqëruar me miken e saj, supermodelen Anne Vyalitsyna.

Kujtojmë që Irina i dha fund lidhjes me aktorin, Bradley Cooper në qershor të këtij viti pas katër vitesh romancë, dyshja janë prindër të një vajze.

SHPËRNDAJE