Irina shkëlqeu në eventin e mbrëmshëm

Modelja bukuroshe ruse Irina Shayk është njëra ndër femrat më të kërkuara në botë.

Ajo ka qenë mbështetëse e suksesit e të dashurit të saj Bradley Cooper me debutimin e tij si regjisor në filmin “Një yll është lindur”, ndërsa po kujdes edhe për vajzën e tyre të vogël Lea, shkruan Daily Mail.

Dhe Irina Shayk po e  mbizotëronte skenën me veshjen e saj glamuroze në çmimin e ’20 GQ Men of the Year’ në Berlin të enjten.

Modelja seksi dukej mahnitëse në fustanin e saj të bronztë, ndërsa pozoi me dizenjatoren e famshme Donatella Versace, 63 vjeç.

Irina me këtë veshje e kishte marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe mediave me fustanin e saj të shkurtër ku i kishte vënë në dukje linjat e saj prej në modeleje perfekte si dhe në fokus kishte gjoksin bombastik dhe këmbët e gjata seksi në Gjermani.

Ndryshe, Irina gjithmonë arrin ta tërheq vëmendjen në secilin event ku ajo merr pjesë, edhepse tashmë nënë e një vajze ajo ka arritur shumë shpejtë ti kthehet botës së modelizmit e pistave të modës.

SHPËRNDAJE