Isa Mustafa dhe Vjosa Osmani arrijnë në vendin ku mbahet takimi me Kurtin

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa dhe kandidatja për kryeministre nga kjo parti Vjosa Osmani vecse kanë arritur në vendin ku do të mbahet takimi me Albin Kurtin, kreun e VV-së.

Ky është takimi i parë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme ku VV doli si parti e parë.

T7 ju sjell foto nga vendi ku do të mbahet takimi.

SHPËRNDAJE