Ish-aktorja e “O sa Mirë” çmend rrjetin, kështu nuk e kemi parë moti

Ajo u bë e njohur për publikun me rolin e saj në serialin “O Sa Mirë”.

Ema Uka, e cila fillimisht u njoh si “Lyra e Prishtinës”, sot po jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në rrjetin social Instagram ajo është mjaft aktive, aty ku ndanë me ndjekësit e saj momente të ndryshme nga përditshmëria.

Ajo ka publikuar një foto në rrugët e Amerikës, teksa pozon natën bashkë me një mike të saj.

Ajo çfarë merr vëmendjen janë të pasmet e tyre, ku si rrallë herë, aktorja ka vendosur të provokojë me një imazh të tillë. E veshur thjeshtë, kaq bukur duket Ema bashkë me miken e saj.

SHPËRNDAJE