Ish e dashura ia zbulon një detaj shokues reperit të njohur Majk

Shkak i afërsisë me reperin Majk, Majlinda Zeka u bë emri më i komentuar në mediat roze.

Lidhja e tyre nuk zgjati shumë mirëpo prapa la gjurmë të mëdha e të ëmbla, si linja e djalit Roan

Në fillim i pyetur nga lajmi.net Majk nuk kishte dashur as të flas në raport me shtatzëninë e Majlindës e pas disa tentativave për të rënë në kontakt me të e pati mohuar se po bëhet baba.

……………………………………………………………………………………………………………..
Ja çfarëi bëri shqiptari tifozit serb sa ishin duke e shikuar një ndeshje të Botërorit në një shesh

……………………………………………………………………………………………………………..

Pavarësisht se e kishte vështirë ta pranonte këtë realitet, ndjenja e të qenit prind bëri që ai të flas emocionalisht nëpër disa intervista dhe të tregoi se ndihet shumë i lumtur, por ajo çfarë ka befasuar të gjithë ishte përgjigja e Majlindës në pyetjen e një ndjekësi.

Ish e dashrua e tij, nëna e Roanit thotë se reperi i njohur nuk kujdeset financiarisht për djalin e tyre.

SHPËRNDAJE