Ish-e fejuara e Danit rregullohet e bëhet si kukull, për ku është nisur kështu?

Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAinfo.

Por, pak kohë më parë ata i dhanë fund fejesës së tyre.

Në foton e fundit ajo është rregulluar bukur dhe po duket si ‘kukull’.