Ish-i dashuri i është martuar, kështu reagon modelja shqiptare

Xhesika Berberi ka reaguar pas martesës së ish-të dashurit të saj.

Xhesika Berberi u nda me shumë bujë vetëm dy vite më parë nga partneri i saj Evald Balla.

Ndërkohë Evaldi duket se gjeti dashurinë e jetës, pasi u kurorëzua me martesë me një vajzë brune të quajtur Fiona Guxholli.

Fotot e ceremonisë së tyre u përhapën kudo në rrjet, por Xhesika nuk ka ndenjtur pa reaguar.Në një postim në Instastory, ajo ka treguar se është single dhe e lumtur, pasi po e shijon vetminë.

“Vetëm dhe e dua këtë gjë.”, shkruan modelja krahas fotos së saj. /albeu

SHPËRNDAJE