Ish-Miss Kosova bëhet nuse, dimitë i shkojnë shumë

Mirjeta Shala si rrallë herë ka publikuar foto me dimi.

Ish- Miss Kosova, Mirjeta Shala është bërë nuse duke veshur kështu dimi në një mbledhi në të cilën ishte e pranishme me familjarët e ngushtë dhe burrin, shkruan lajmi.net

Mirjeta fotot i ka ndarë me ndjekësit e saj ndërsa veshja tradicionale shqiptare për nuse siç janë dimitë po i shkon shumë.

Ajo konsiderohet edhe si një grua e nënë e zonja dhe nga dashuria disa vjeçare me tashmë burrin e saj, kanë një djalë.

Kujtojmë se Mirjeta u shpall Miss Kosova në vitin 2013 për të nisur kështu rrugëtimin drejt botës së madhe të bukurisë ndërkombëtare.

SHPËRNDAJE