Ish-Missi nga Kosova, vjen me fotosesion tejet ‘të nxehtë’

Është një prej femrave më seksi dhe më të kompletuara shqiptare.

Bëhet fjalë për modelen, moderatoren dhe aktoren, Arbnora Ademaj e cila së fundi ka realizuar një fotosesion tejet atraktiv.

Arbnora edhe këtë herë vuri në pah pikat e forta, trupin shtatgjatë, këmbë seksi dhe belin e hollë.

Ish-Missi dukej në formë më të mirë, teksa mahniti me bukurinë dhe sharmin për të cilin edhe njihet.

Ndërkohë, Arbnorën të cilën aktualisht e shohim në ekranet e televizioni publik, shumë shpejt do ta shohim në kinematografinë turke, për të cilat tashmë ka filluar xhirimet./Indeksonline