Ja çfarë atmosfere e bukur po mbretëron sonte në emisionin “n’Kosovë Show”

Emisioni i kësaj jave n’Kosovë Show sjellë atmosferë të zjarrtë me këngë dhe mysafirë të veçantë.

E ftuara e parë e cila ndezi atmosferën me muzikë live është këngëtarja Fatlume Popovci.

Pjesë e këtij emisioni ishin edhe çifti Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu, të cilët u rikthyen bashkë në skenë pas një kohe të gjatë.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)

Krejt në fund, i ftuar ishte Rektori i kolegjit Universitar Fama Frashër Demaj, i cili foli për të arriturat e kolegjit në vitin që po lëmë pas.