Ja çfarë thotë shoku i ngushtë i 16 vjeçarit të vrarë në Prishtinë (Video)

Për vrasjen e 16 vjeçarit, Aulon Zeka, deri më tani nga Policia janë ndaluar dy persona.

Zeka u varros sot në Prishtinë, kurse rreth vrasjes ka folur edhe shoku i tij i ngushtë.

16 vjeçari u gjet i vrarë dje afër shkollës Model me 4 plumba.(Kliko mbi reklamë dhe pas 5 sekondash shiko videon)

 

 

SHPËRNDAJE