Ja çka ndodhi në momentin kur Haradinaj hyn në mes të deputetëve të VV’së dhe PDK’së për të ndalur përleshjen

Ky është momenti kur kryeministri i vendit Ramush Haradinaj ka hyrë në mesin e deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Partisë Demokratike të Kosovës për të ndaluar përleshjen që kishte nis mes tyre.

Në seancën e sotme plenare derisa po debatohej për rastin Dehari, debati ka eskaluar në përleshje fizike në mes të deputetëve të PDK’së dhe VV’së.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Shikoni videon:

 

SHPËRNDAJE