Ja ku po i kalon pushimet djali i kryeministrit Isa Mustafa (Foto)

Besnik Mustafa, djali i kryeministrit të vendit, duket se po kalon ditë të mira përkrahë bashkëshortes së tij, Editës.

Çifti në fjalë aktualisht ndodhen për pushime në Greqi, shkruan Indeksonline.

Besniku dhe Edita kanë publikuar pamje të ndryshme në rrjetet sociale ku dhe duken shumë të lumtur me njëri- tjetrin./Veriu.info

SHPËRNDAJE