Ja kur dalin në shitje fanellat e reja të Kosovës (Foto)

​Federata e Futbollit të Kosovës ka prezantuar logon e re të saj.

Përves kësaj ajo ka zbuluar edhe fanellat e reja të Kombëtares së Kosovës në futboll.

Gjatë prezantimit është mësuar se këto fanella do të dalin në shitje në fund të muajit gusht.

Kujtojmë që kompania që i ka bërë këto fanella është zvicerane dhe quhet “14fourteen”.

SHPËRNDAJE