Ja kush e mori shaminë e Ritës me të cilën e kërceu Shotën (FOTO/VIDEO)

Performanca e Rita Orës mbrëmë në Prishtinë mori vëmendje të madhe në vend dhe në botë.

Mirëpo atmoferën më të madhe në sheshin ‘Skenderbe’ e ndezi atëherë kur luajti vallen shota.

Pas përfuntimit të këtij vallëzimi shaminë që Rita e mbante në duar e hodhi në publik dhe fatlumi që e ka pritur atë lajmi.net zbulon se është djaloshi me emrin Altin Halimi i cili punon në kompaninë për rregullimin e dritave AMC. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)

Lajmi.net gjithashtu merr vesh se flamuri ka kaluar nëpër disa duar dhe organizatorët janë munduar t’ia marrin atë.

 

SHPËRNDAJE