Ja në çfarë moshe ka ndërruar jetë aktori Blerim Peci nga ‘Vikendi’

Aktori i njohur Blerim Peci ka ndërruar jetë, lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur miku i tij Fehmi Ferati në rrjetin social Facebook.

Peci ndërroi jetë sot në moshën 44 vjeçare, ai la pas vetës bashkëshorten dhe dy fëmijë të cilët ende janë shumë të rinj.

Për të u raportua se ishte i sëmurë nga mëlçia.

SHPËRNDAJE