Ja nga kush u kërcënua Ramiz Kelmendi

Besnik Berisha këshilltari i ish-kryeministrit Isa Mustafa, ka treguar se na kush ka marr kërcënime deputeti i LDK-së, Ramiz Kelmendi.

“Këto kërcënime nuk janë të sodit, z.Kelmendi është kërcënuar në ditën kur ka vendos ti bashkohet LDK-së dhe ditën kur ka vendosur të shkojë në RTK dhe të japë intervistë për të treguar se do ti bashkohet LDK-së.

Kërcënimet ndaj tij janë të evidentuara”, ka thënë Berisha në RTV Dukagjini.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Berisha ka theksuar se deputeti Kelmendi është kërcënuar nga zyrtarë të lartë politikë. /Telegrafi/Veriu.info

Shikoni videon ketu:

SHPËRNDAJE