Ja sa të bukura i ka vajzën dhe gruan Ilir Shaqiri

Ilir Shaqiri kur përmendet ky emër të gjithë mund të mendoni se është fjala për këngëtarin drenicas, por jo, kësaj radhe ne ua sjellim një tjetër Ilir Shaqiri, shkruan “InfoKosova”.

E Iliri protagonisti i jonë sot, është nga Shqipëria, për ju që i përciellni emisionet zbavitëse të televizioneve shqiptare besojmë se iu ka rënë në sy.

Iliri ka një familje shumë të bukur, një grua zonjë dhe goxha seksi, po ashtu edhe një vajzë e cila shihet se ka të trashëguar pamjen e mamasë dhe duket që shumë shpejt edhe ajo do ta pushtoj botën televizive me paraqitjet e saj.

E pra kjo është familja e Ilir Shaqirit, e bukur apo jo?/InfoKosova/

SHPËRNDAJE