Ja si dukeshin Hashim Thaçi, Kadri Veseli e Xhavit Haliti para 18 viteve (FOTO)

Në disa imazhe të publikuara në emisionin “Imazh”, i cili po realizohet me qëllim për të vënë në pah personat që kanë kontribuar në momentet e rëndësishme të Kosovës, shohim edhe figura tashmë të rëndësishme të politikës.

Në njëra nga video mund të vërejmë edhe Presidentin, Hashim Thaçin dhe Kryeparlamentarin, Kadri Veseli.

Ata dukeshin shumë më të rinj në këto imazhe, kurse përkrah tyre shihen edhe politikani Xhavit Haliti dhe miliarderi Hetem Ramadani.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

SHPËRNDAJE