Ja si i kundërpërgjigjet Sinan Vllasaliu, Robert Berishës (Foto)

Robert Berisha e ka shfrytëzuar shumë ndarjen nga Sinan Vllasaliu. Roberti për 20 vite e ka përcjell këngëtarin e famshëm dhe pas gjithë këtyre viteve e përvojës, duket se nuk ka mbetur diçka e bukur,.

Këngëtari Robert Berisha së fundi prapë foli në lidhje me arsyet e prishjes së bashkëpunimit me Sinanin.

Tha, se është ndjerë i mashtruar, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, e paralajmëroj videoklipin e këngës së re që është në duet me Noren, bashkëshorten e tij.

E, Vllasaliu deri më tani ende nuk ka reaguar në lidhje me deklaratat e Robertit. Ai, thjeshtë është kundërpërgjigjur me një foto me mikrofon në dorë, duke thënë se të këndosh është ndjenjë e mrekullueshme, shkruan “Kosovarja”.

SHPËRNDAJE