Ja si po festojnë shumë simpatizantë në shesh për fitoren e VV-së në Prishtinë e Prizren (Video/Foto)

Simpatizantë të Vetëvendosjes janë mbledhur në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë.

Në këtë tubim të thirrur nga VV, po festohet fitorja në Prishtinë e Prizren pas numërimit të votave me kusht dhe me postë.

Festës së shpejti pritet t’i bashkëngjiten edhe zyrtarët më të lartë të partisë. /Periskopi/

SHPËRNDAJE