Je gati zemër? Zhvishemi? Arian Çani shokon të ftuarën në emision

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Zonë e lirë” ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri e cila promovoi klipin e saj të fundit “Insanely in love”.

Para se të fillonte intervistës, Çani iu drejtua Anxhelës me këto fjalë: “Je gati zemër? Zhvishemi?”

Anxhela u habit dhe shtangu për një moment. Para se ajo të fliste, moderatori e sqaroi se e kishte fjalën të “zhvishen” nga emocionet.

“Zhvishemi nga komplekset”, i tha Çani Anxhelës e cila ja ktheu: “nga këto intervista më bën gjithmonë”.

SHPËRNDAJE