Jehona Dreshaj i qet në fushë gjoks e këmbë (Foto)

Jehona Dreshaj është njëra nga personazhet që komentohet shumë në rrjetet sociale, e sidomos për shkak të pamjes së saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur në një veshje të zezë por me dekolte të hapur dhe të shkurtë.

Ndryshe, Jehona është motra e këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj e cila ka pak kohë që i ka dhënë fund beqarisë.