Jennifer Lopez nuk di të plaket! Këngëtarja tregon trupin perfekt në plazh, e veshur me të bardha ‘Jenny’ sfidon 51-vjeçaret e tjera

Lopez është duke kaluar disa ditë pushimesh me bashkëshortin e saj, ku dhe është fotografuar nga paparacët.

Jennifer Lopez ka treguar edhe një herë tjetër format e saj bombastike. Edhe pse 51 vjeç, ajo vazhdon të mbetet një prej femrave më seksi në botë. Këngëtarja ka zgjedhur të kalojë pushimet me bashkëshortin e saj në një nga plazhet e Turk dhe Kaikos. E veshur me një palë bikini të bardha, trupi i saj është pothuajse perfekt dhe aspak i ngjashëm me atë të ndonjë 51-vjeçareje tjetër.

Epo, puna e lodhshme në palestër duket se i ka dhënë frytet e saja!