Jennifer Lopez shfaqet në super formë, vitet mbesin veç numër për të (Foto)

Jennifer Lopez është njëra nga këngëtaret por edhe aktorët më të bukura në botë.

Edhe pse ka mbushur përplot 48 vjeç, Jennifer po ruan me shumë zili format e saj trupore e sigurisht edhe veshjen.

Së fundi, ajo është fotografuar në Los Angelos teksa ishte e shoqëruar me të dashurin e saj, Alex Rodriguez.

……………………………………………………………………………………………………………..
Ja çfarëi bëri shqiptari tifozit serb sa ishin duke e shikuar një ndeshje të Botërorit në një shesh

……………………………………………………………………………………………………………..

Ndryshe, pantallonat e gjerë dhe bluza e zezë e bënin të dukej shumë e thjeshtë.