Jonida Vokshi shfaqet e veshur vetëm më këmishë, zbulon me shumë se sa duhet!

Aktorja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi është ndër emrat më të përfolur të mediave rozë.

Jonida përveç që është e suksesshme në profesionin e aktrimit dhe të moderimit, ajo shquhet për bukurinë dhe stilin e saj të veçantë.
Duke qenë se ka numër të madh të fansave anë e mbanë trojeve shqiptare, bukuroshja Vokshi tregohet edhe mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të shumta.

E kur jemi te imazhet, Jonida pak më parë publikoi një imazh tejet të bukur për 265 mijë ndjekësit e saj në instagram. Duke shfaqur linjat e bukura trupore dhe me flokë të lidhura, aktorja e njohur duket mjaft bukur në imazhin e fundit. Me këtë rast, ajo po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Ndryshe, Jonida në vendin tonë u bë edhe më e njohur nga roli i saj në serialin ”O sa mirë”.

SHPËRNDAJE