Ju kujtohet Bulza vajza e Sabriut? Kështu po duket tani

Bulza Fejzullahu është vajza e vogël e këngëtarit tonë të madh Sabri Fejzullahut, shkruan “InfoKosova”.

Bulza dikur merrej me muzikë, por pasi u martua dhe u bë nënë ajo e la anash muzikën për t’iu oërkushtuar jetës së saj familjare.

Bulza tash është nënë e dy fëmijëve, dhe po e jeton një jetë shumë të mirë e të qetë, largë zhurmës së muzikës.

Ajo aktualisht është duke jetuar në Amerikë, ku dhe po iu mungon shumë prindërve të saj.

E dashurinë dhe mallin për të dhe fëmijët e saj sot e ka shpreh Nera, nëna e saj përmes një fotografie të hedhur në instagram.

Nera krahas kësaj fotografie ku shihet Bulza me dy fëmijët e saj shkruan: “Ju dua shum”./InfoKosova/

SHPËRNDAJE