Ju kujtohet ‘Zhade’? Aktorja është transformuar, nuk do ta njihni më (Pamje)

‘Kloni’ ka qenë një nga serialet më të ndjekur në të gjitha shtetet ku është transmetuar dhe një ndër serialet e parë të huaj që janë transmetuar në Shqipëri.

Personazhi kryesor me emrin “Zhade” është sigurisht e paharrueshme për publikun dhe ndonëse kanë kaluar gati 16 vite nga ky serial, aktorja Giovanna Antonelli vazhdon të njihet ende si “Zhadja”.

41-vjeçarja deri në vitin 2016 luajti në filma e seriale kurse kohët e fundit i është përkushtuar familjes.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpeshherë foto dhe me pamjen që ka tani me siguri nuk do e njihni, shkruan Xing.al.

Ndryshe nga VIP-at e tjerë që me lifting zhdukin rrudhat apo me makjazh mbulojnë rrathët e zinj të syze, aktorja ka zgjedhur të mos bëjë asnjë ndërhyrje estetike duke qëndruar natyrale e duke postuar shpesh foto pa makeup.

Giovanna është e martuar me regjisorin Leonardo Nogueira me të cilin ka dy vajza. Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e saj të fundit.

SHPËRNDAJE