Juristja jonë shfaqet provokative në plazh (Emri/Foto për të rritur)

Ajo është juriste në profesion, mirëpo shpeshherë provokon me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale.

Bukuroshja këtë herë ka pozuar në plazh e veshur vetëm në tanga.

Redona Koçi konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, e cila me pamjen e saj ka bërë që ta pëlqejnë shumë fansa. (Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë)

Ju sjellim disa nga foto më ‘hot’:

SHPËRNDAJE