Kadri Veseli sërish në ‘O sa mirë’, kësaj here përplaset me pronaren e shkollës Adelina Ismailin

Seriali vendor “O sa mirë”, si çdo javë do të ketë mysafirë special të ftuar.

Këtë javë, Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, do të jetë pjesë e serialit “O sa mirë”.

Ai do të merrë pjesë në shkollën ku “pronare” tash e disa episoda është këngëtarja Adelina Ismaili, shkruan Magazina.al (Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Sipas fotografive që ka publikuar faqja e serialit, Kadri Veseli do të jetë pjesë e këtij seriali në episodin e ardhshëm. Se a do të përballet edhe me Adelina Ismailin, mbetët të shihet të dielën kur transmetohet.

SHPËRNDAJE