Kaltrina dhe kaҫurrelat e saj të bukura, do ta ‘shkri’ bashkëshortin me këtë pamje

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit si gjithmonë ajo po duket tejet bukur.

SHPËRNDAJE