Kaltrina me burrin në festë, ju lënë ‘gojë hapur’ me pamjen

Kaltrina Mikushnica është një moderatore shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë që nga fillimi një nga më të dashurat e publikut.

Kaltrina është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private.

Mbrëmë, ajo dhe burri i saj kanë shkuar në një festë e duket se i kanë lënë të pranishmit pa fjalë me pamjet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE