Kaltrina Mikushnica përfundon në spital, kjo është gjendja e saj

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të njohura në Kosovë të cilën tani mund ta shohim në program të mëngjesit.

Ajo gjitashtu është edhe një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

E përmes një postimi ne Instagram ajo ka treguar se është e sëmurë dhe po merr një infuzion e madje kjo nuk është hera e parë gjatë këtyre muajve.

Shpresojmë të mos jetë diçka serioze!/ORAinfo/

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE