Kamishi pritet me këngë patriotike nga ansambli “Drenica” (VIDEO)

Deputeti i PDK-së në Kuvendin e Kosovës, Bekim Haxhiu, ka vizituar ansamblin “Drenica” në Skenderaj, ku është pritur nga anëtarët e këtij ansambli.

“Sot vizitova Ansamblin “Drenica” në Skenderaj i cili ka një traditë të gjatë të punës, me artist të mrekullueshëm!”, ka shkruar Haxhiu në Facebook.

Gjatë kësaj vizite ish komandant Kamishit të UÇK-së, anëtarët e ansamblit “Drenica” i kanë kënduar këngë patriotike të Azem Bejtës dhe Shaban Polluzhës./Veriu.info/

Posted by Arben Veliu Skenderaj on Thursday, May 25, 2017

 

 

SHPËRNDAJE