Kandidati Muhamet Gjoka: Përkrahje e fuqishme nga rinia në Vushtrri për PDK-në

Sot po zhvillohet dita e pestë e fushatës zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit, shkruan gazeta online veriu.info.

Kandidati i PDK-së për deputet, Muhamet Gjoka, ka takuar të rinjtë në qytetin e Vushtrrisë me të cilët ka biseduar për problemet dhe planin e Partisë Demokratike për rininë.

Sipas Gjokës PDK ka focus rininë e mrekullueshmë të Kosovës.

Postimi i plotë:

Perkrahje e fuqishme nga rinia në Vushtrri për “ Dekaden e Re”. Rinia është e ardhmja e vendit tonë, “Dekada e Re” ka fokus të veçantë për rininë e mrekullueshme të Kosovës.

Ndërtojmë të ardhmen!

Për ty dhe Shtetin!

#PDK# 112✅

Voto, 1✅ @Kadri Veseli

Voto, 95✅ @Muhamet Gjoka

SHPËRNDAJE