Kap burrin me dashnoren në shtrat, shikojeni reagimin e gruas

Pamje shokuese janë lëshuar për një grua pothuajse të zhveshur duke u rrahur brutalisht nga bashkëshortja e dashnorit të saj pasi e kapën atë në shtëpi.

Gruaja nga rajoni autonom Guangxi Zhuang në jug të Kinës thuhet se ka dyshuar se burri i saj ka një lidhje për një kohë, por ishte edhe më e tronditur dhe e zemëruar kur burri mashtrues e solli dashnoren në shtëpi.

Pas thirrjes së miqve dhe të afërmve të saj, gruaja e ndjekur nga shkopi i madh shpërtheu në dhomën e gjumit të shtëpisë së tyre ku gjeti në shtrat bashkë dy tradhtarët.

Një nga të afërmit e bashkëshortes e prek burrin kundër orendive dhe kërcënon ta rrahë atë nëse lëviz, ndërsa zonja është e zvarritur në dysheme, e veshur vetëm me çizme. Ajo është rrahur në mënyrë të përsëritur nga gruaja dhe një tjetër nga miqtë e saj, duke e lënë të plagosur.

Gruaja e re nuk lufton dhe përpiqet të mbrojë veten. Ajo vetëm qan nga sulmi shokues deri në fund të videos.

SHPËRNDAJE