Kapen ‘mat’ Seldi e Mimoza, nuk e hapin derën

Një moment mjaft qesharak e ka ndarë sonte prezantuesi Labinot Gashi në rrjete sociale.

Në derën e banesës së çiftit Seldi e Mimoza në Zvicër, postimi e ka shfaqur Labin teksa i bie ziles një kohë të gjatë por me derën që nuk i hapet.

E pasi Seldi mbërrin tek dera për ta hapur atë ia përplas Labit duke e mbyllur sërish.  (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

‘Nuk presin mysafir, janë të zanun’ – shprehet prezantuesi me doza humori.

SHPËRNDAJE