Kapi çiftin duke “e bërë” në tualet, e pabesueshme çfarë iu bën

Një video e publikuar në Twitter, tregon momentin kur një burrë kapi dy të rinj duke bërë dashuri në tualet.

Videoja, që është shikuar më shumë se 700,000 herë, është bërë viral në rrjetin social Twitter.

Ai jo vetëm që i kapi ata duke bërë dashuri dhe i incizoi, por edhe bëri diçka dhe ata as që e vërejtën, shkruan Gazeta Express.

Ai i preku ata dhe i ledhatoi, por asnjëri prej tyre nuk e vërejtën këtë. Shikojeni videon:

SHPËRNDAJE